Author: F***A
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ตรงปก สะดวกต่อการใช้งาน
Màu sắc: Black-brown | 1 photo(s)
Price: 231.800₫
Original Price: 244.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black-brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 195 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb260111134941106676613 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: F***A
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ตรงปก สะดวกต่อการใช้งาน
Màu sắc: Black-brown | 1 photo(s)
Author: P***T
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ผ้าดีใส่สบาย เหมาะกับอากาศบ้านเรา ราคาดีงาม ช่วงนี้ของส่งช้าหน่อย แต่คุ้มค่า
Màu sắc: Black-brown
Author: j***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: フルウィッグじゃなくてトップウィッグだったから気をつけて欲しい。商品はよかった
Màu sắc: Black-brown
Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 思ってたんと違ったかな
Màu sắc: Black-brown